Kadra szkoły

mgr Dojka Jacek dyrektor szkoły
mgr Kaczmarczyk Aleksandrazastępca dyrektora, biologia, przyroda
mgr Piwowarczyk Daria zastępca dyrektora, tyflopedagog
mgr Bazner Jolantazastępca dyrektora, wychowanie przedszkolne
mgr Blazy Sebastian rehabilitant
mgr Błędowska Barbarapedagog współorganizujący
mgr Bober Katarzyna  wychowanie przedszkolne
mgr Chmielewska Ewa  pedagog szkolny, surdopedagog
mgr Chodkowska Jolantawychowanie przedszkolne
mgr Cielemęcka Anna wychowanie przedszkolne
mgr Ciuraj Bogumiła religia
mgr Cuber Jakub   język niemiecki
mgr Czajkowska Renata pedagog współorganizujący
mgr Czarkowska Ewa edukacja wczesnoszkolna
mgr Czernek Violetta pedagog współorganizujący
mgr Drozd Annapsycholog 
mgr French Beata język angielski
mgr Gajdosz Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna
mgr Garsztka Mirosława bibliotekarz, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Glenc Wojciechwychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Grazda Dominikaedukacja wczesnoszkolna
mgr Gruszkiewicz Jolantamatematyka
mgr Harbut Marzena pedagog współorganizujący
mgr Janeta Katarzynapedagog współorganizujący
mgr Kawczyńska – Sobek Anitajęzyk polski
mgr Kijewska Ilonamatematyka
mgr Konieczna Aleksandrachemia, matematyka
mgr Kordowska Kamila język angielski
mgr Kosteczka Arkadiuszwychowanie fizyczne, pedagog współorganizujący
mgr Krebs Edytajęzyk polski
mgr Kuczyńska Edyta religia
mgr Lach Sylwia  pedagog współorganizujący
mgr Ledwoń Patrycjapedagog współorganizujący
mgr Marciniec Izabelafizyka
mgr Matysiak Małgorzatajęzyk polski
mgr Maźnio Aleksandrawychowawca świetlicy
mgr Mika Dawidwychowanie fizyczne, technika, biofeedback
mgr Mikółka Barbarabiologia
mgr Miler – Błatoń Katarzynapedagog współorganizujący
mgr Nochcińska Annamuzyka
mgr Noga Olgamatematyka
mgr Olejniczak Ewa doradztwo zawodowe
mgr Olszewski Waldemar informatyka
mgr Orszulik Joannawychowanie fizyczne
mgr Owczarczyk Renatahistoria, wiedza o społeczeństwie
mgr Pachońska – Wacnik Annapedagog współorganizujący
mgr Patas Krzysztofreligia
mgr Pawlikowska – Szmuk Jolantapedagog szkolny
mgr Pietyra Gabrielajęzyk polski
mgr Płachta Adamreligia
mgr Pyrchała Aleksandraprzyroda, technika, plastyka
mgr Rasiński Arturmatematyka
mgr Reclik Mariolawychowanie przedszkolne
mgr Rejmoniak Aldonapedagog współorganizujący , logopeda
mgr Rek Grzegorz geografia
mgr Rek Hannaedukacja wczesnoszkolna
mgr Rek Irenapedagog współorganizujący, biofeedback
mgr Sanecznik Annajęzyk angielski, plastyka
mgr Sieja Aleksandrapedagog współorganizujący
mgr Sitko Agnieszkajęzyk angielski, język niemiecki
mgr Sokołowska Julitawychowawca  świetlicy
mgr Szamatowicz Romanwychowanie fizyczne
mgr Szczewińska – Ogierman Agnieszkalogopeda, bibliotekarz
mgr Szkodziak Izabelapedagog współorganizujący
mgr Szymanowska Klaudiawychowanie przedszkolne
mgr Tokarska Martynawychowanie przedszkolne
mgr Tyma Justynapedagog współorganizujący
mgr Urbańska Martahistoria, wiedza o społeczeństwie
mgr Wacławska Monika język angielski
mgr Wieczorek Agatapedagog współorganizujący
mgr Wojaczek Dorotarehabilitacja, tyflopedagog
mgr Zawada – Pniak Dorotaedukacja wczesnoszkolna
mgr Zawartowicz Ewaedukacja wczesnoszkolna
mgr Żydek Jolantaedukacja wczesnoszkolna, informatyka